Zobrazuji 1 - 1 z 1 pro vyhledávání: '', doba hledání: 0,03 s.
Narození: 12. 8. 1905, Heřmanice
Úmrtí: 11. 5. 1973, Nová Paka

Středoškolský profesor. Primici sloužil 1933, vysvěcen v Hradci Králové 29.6. t.r. První kněžské místo jako 2.kaplan v Kyšperku (dnes Letohrad), od 1.8. 1933 do 31.8.1934. Od 1934 1.kaplan v Čáslavi. 1936 do Pardubic, kde působil do zatčení 21.1.1949...

Oblíbený
Uloženo v:
Vyhledávací nástroje: RSS Poslat e-mailem Uložit hledání